Üstün Görüş Küresi
 
Duyuru
 
YouTube Kanalına Abone Olun!
Twitch Yayınlarımız Bir Kaç Gün İçinde Başlıyor!
Küre Puanı Formülü
Hanlık Sıralaması
 
Feo Dünyası
 
Efsane
Irklar
Ejderhalar
Şehirler
 
Tarihçe
 
Kökenler Çağı
Yaratılış Çağı
Değişim Çağı
Ejderha Çağı
 
Tarihi Notlar
 
Konlegretlerin Tarihi
Uborgların Tarihi
Krets Kasap Tarihi
Kral Magiş'in Hikayesi
Bataklık Yaratığı Bogelf
Baltazar'ın Hikayesi
Bodurların Harikaları
Sonsuz Ayaz Hikayesi
Dövüş Büyücüsü Madalyonları
 
Dokümanlar
 
Malikane
Bodurların Sihirli Taşları
Şans Avcıları
Eski Nesne Arayıcıları
 
Reklam
   
Şehir Onurları
 
De'Larisa Şehir Onuru
Sartnog Şehir Onuru
 
Birlik Onurları
 
Onur Oranı
Yeraltı Şövalyeler Onuru
Ganimet Avcıları Onuru
Muazzam Dövüş Onuru
Kaos'la Savaşanlar Onuru
Jaggernaut Onuru
Yaratık Avcıları Onuru
Eski Nesne Arayıcıları
İyilik Kardeşliği Onuru
Kötülük Yapanlar Onuru
Flaudin Onuru
Geceleyin Sızanlar Onuru
Kırmızı Baltalar Onuru
Taş Lotusu Onuru
Ulu Ejder Onuru
Ölüler Onuru
Aladeya Onuru
Şans Avcıları Onuru
 
Özel
 
Ok Kapasitesi
 
Meslekler
 
Balıkçı Mesleği
Bitkici Mesleği
Jeolog Mesleği
Büyücü Mesleği
Simyager Mesleği
Kuyumcu Mesleği
Şifacılar
Cellatlar
Hırsızlar
 
Özel
 
Gelişme Puanı
Hayat Seviyesi
En Sevilenler
Küre Puanı
Seviye
Rütbe
 
Savaş Verileri
 
En Çok Zafer
Kelle Avcıları
Muazzam Katılım
Muazzam Zafer
Kayb. Dövüş
 
Rekorlar
 
En Fazla Kritik Sayısı
En Fazla Blok Sayısı
Maksimum Kritik
En Fazla Ölüm Sayısı
En Fazla Öldürme Sayısı
En Fazla Vuruş
Maksimum Kritik Alma
En Fazla Iskalama Sayısı
Blok Sonrası Vuruş
 
Karakteristik Veriler
 
Zeka
Beceri
Ekarte
Güç
Savunma
Sezgi
 
Uygulama Hakkında
 
Geliştirme Günlüğü
Yorumlar
Sistemin tüm özelliklerinden eksiksiz faydalanabilmeniz için Google Chrome tarayıcısını kullanmanızı öneriyoruz.
Soru-Öneri-Eleştiri: elvenartr@gmail.com
Programlama: TuRTa
 
 
 [Role Play] - Üstün Görüş Küresi Nedir?
  Üstün Görüş Küresi, Kaos'un Feo dünyasında hüküm sürdüğü yıllarda Kahin Bedelia ve Kahin Vitaliya'nın bir araya gelerek; Feo dünyasının en seçkin savaşçılarını bulmak ve Kaos'a karşı örgütlemek için kullandıkları, faaliyet gösterebilmesi için oldukça yüksek miktarda enerjiye ihtiyaç duyan, imalatında Feo dünyasının dört bir yanından toplanan esrarengiz kaynak ve nesnelerin kullanıldığı büyülü bir küredir.
Bu öylesine özellikli bir küredir ki; karanlık dönemlerde böyle bir icadın var olduğunu öğrenen Kaos komutanları Feo'ya hakim olma ideallerini bir kenara bırakıp tek amacı bu küreyi bulmak, yok etmek ve onu koruyanları acımasızca ebedi yolculuğa uğurlamak için görevlendirilmiş bir ordu oluşturmuşlardır.

Küre Puanı Formülü Yayınlandı!
 
 
 
 Çekilişe, Karakter Analizine Nasıl Katılabilirim? Canlı Yayına Mesaj Nasıl Mesaj Gönderirim?
İzleyicilerimizin sıkça sorduğu:

Çekilişe Nasıl Katılırım?
Karakter Analizi Nasıl Talep Edebilirim?
Canlı Yayına Nasıl Mesaj Gönderebilirim?

Sorularının yanıtlarını bu videodan gözlemleyebilirsiniz.

Yayın esnasında çekilişe katılmak, karakter analizi talep etmek ve canlı yayına mesaj göndermek için: https://dwarturkiye.tk/UstunGorusKuresi.php?istatistik=YayinEntegrasyon
 
 
 [Role Play] - Üstün Görüş Küresi Ne İşe Yarar?
  Feo dünyasındaki savaşçıları yeteneklerine göre gözlemlemeye ve kıyaslamaya yarayan sihirli bir küredir. Bu küreyi kullanan kişi aradığı özelliklere uygun olan savaşçıları kolaylıkla bulabilir.
 
 
 
 [Role Play] - Kürenin Enerjisi Ne Kadar Sürede Yenileniyor?
  Üstün görüş küresi, her gün sabah güneşinin ilk ışıklarıyla birlikte enerjisini yeniler. Günde bir kez Feo dünyasındaki tüm savaşçıların özelliklerini gözden geçirir. Kürenin enerjisini yenilemesi için büyük bir güce ihtiyaç duyulur. Bu gücü güneşin ilk ışınlarından alan küre, bir sonraki günün ilk saatlerine kadar bu enerjiyle yetinir.
Bazı otoriteler, kürenin tüm savaşçılar için değil de tek bir savaşçı için enerji yenilemesi yöntemini bildiğini ve bunun savaşçıya yada kürenin aktif işleyişine engel olmadığını iddia etmektedirler. (Bkz.: Tekil Görüş Tomarı)
 
 
 
 [Real] - Nedir Bu Küre Olayı? Bu Sayfa Ne İşe Yarar Adamım?
  Evet, RP'den uzaklaşıp biraz daha teknik konuşalım. Yukarıda ki Role Play bölümünden de anlayacağınız üzere, bu sayfadan; belirli kriterlere göre Dragons War oyuncularını gözlemleyebilirsiniz.

Mesela yaralandınız ve 3. seviye şifacıya ihtiyacınız var ama bulamıyorsunuz. Hemen bu sayfadaki şifacılar sekmesine tıklıyorsunuz. Feo dünyasındaki tüm (Magron - İnsan) şifacılar, şifacılık yeteneğine göre iyiden kötüye doğru sıralanıyorlar. Sizde profillerine bakıp online yakaladığınız şifacıya yapışıyorsunuz. Olay budur :)
 
 
 
 [Real] - Peki Bu Enerji Muhabbeti Nedir?
  Fazla teknik detaya girmeden kısaca özetlemek gerekirse, bu uygulama her gün sabah saat 05:00'da Dragons War'daki tüm oyuncuların profillerini tek tek gezer. Ve oyuncunun verilerini günceller. Tüm Feo dünyası için bu işlem yaklaşık yarım saat sürmektedir. Bu nedenle; verilerin sağlıklı şekilde çekilebilmesi için bu sayfa her gün 05:00 - 05:30 saatleri arasında kapalı olacaktır.

Diyelim ki; aldığınız kelle sayısı 50. Siz gün içerisinde 12 kelle daha aldınız ve bu sayfaya girdiniz. O da ne? Benim kelle sayım hala 50 görünüyor ve listede yükselmemişim!!! Endişe etmenize gerek yok. İki seçeneğiniz var. Birinci seçenek önünüzdeki ilk 05:00 saatini beklemek. Sistem her oyuncu gibi sizin verilerinizi de otomatik yenileyecektir.

Diğer seçenek ise; sadece kendi verilerinizi anında güncelleyebilme avantajı... Yani; Tekil Görüş Tomarı ;)
 
 
 
 [Real] - Sadece Kendi Verilerimi Anlık Olarak Nasıl Güncellerim? - Tekil Görüş Tomarı Nedir? Ne İşe Yarar?
  Merhaba sabırsız savaşçı!

Sanırım Onedio'da, Hangi Dwar Emojisisin? isimli bir test olsaydı sen tam da bu olurdun

Sorun değil :) Senin içinde elimizde birşeyler var.

Tekil Görüş Tomarı Nedir? - Bu tomar Feo dünyasının üstad diyebileceğimiz büyücü ve kahinleri tarafından yıllarca süren çalışmalar sonucunda üretilmiş, esrarengiz özelliklere sahip büyülü bir tomardır. Seninde bildiğin gibi savaşçı; üstün görüş küresinin çalışabilmesi için büyük bir enerjiye ihtiyaç var. Çünkü küre, Feo dünyasındaki hemen her savaşçıyı gözlemliyor ve elde ettiği bilgileri bünyesinde barındırıyor. Takdir edersin ki böyle zor bir iş için bir mumun ışığından yayılan enerji yeterli olmayacaktır. Küre bu enerjiyi ancak ve ancak günün ilk güneş ışınlarından elde edebilmektedir. Bu nedenle tüm savaşçıların verileri günde yalnızca 1 kez güncellenmektedir.

Dedik ya; endişeye mahal yok meraklı savaşçı! Üstadlarımız çalışmaları sonucunda Tekil Görüş Tomarını ürettiler ve bunu Feo dünyasına bağışladılar. Bu tomarlardan hemen her yerde kolayca bulabilirsin. Bilginin saklı kalmayacak kadar değerli bir hazine olduğunu savunan üstatlarımız hiç endişe etmeden ve tereddüte düşmeden bu tomarın tarifini Feo'nun dört bir yanına dağıttılar.


Tekil Görüş Tomarını Kullan

 
 
 
 [Role Play] - Küre Beni Neden Görmüyor? [Real] - Bu Sayfada Neden Benim İsmim Yer Almıyor?
  İstatistiklerimizde yer almadığın için üzgünüz :( Bunun çeşitli nedenleri olabilir. Öncelikle profilin oyunculara açık mı? Bunu teyit etmen gerekiyor. Eğer Premium mağazada Servisler bölümünde satılan ve görselini aşağıya eklediğimiz Savaşçı Info Gizleme hizmetini kullanıyorsan, her oyuncu gibi kürede senin profiline ulaşamadığı için verilerini gözlemleyemiyordur!

Adım adım ilerleyelim. Öncelikle bu hizmeti kullanıyorsan izleyeceğin yol haritası şu şekildedir: Infonu kısa bir süre için aç. Sonra alt kısımda açıklayacağımız şekilde kendini küreye tanıt. Ardından bu sorunun hemen üstünde yer alan "Sadece Kendi Verilerimi Anlık Olarak Nasıl Güncellerim?" sorusunda yaptığımız açıklamada yer alan işlem adımlarını uygula (yani Tekil Görüş Tomarını kullan) ve infonu tekrar kapat. Evet, verilerini güncellemek istedikçe bu yol adımını takip edebilirsin.

Eğer infon açık olmasına rağmen ismin listelerimizde görünmüyorsa, küreyle henüz tanışmadın demektir. Peki nasıl tanışacağız bu küreyle? Çok basit! Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak açılan sayfadaki yönergeleri takip ederek küreyle kolayca tanışabilirsin. Bu işlem adımını yalnızca bir kez uygulaman yeterlidir. Küreyle bir kez tanıştın mı, verilerin artık her gün otomatik olarak güncellenecektir.

Üstün Görüş Küresiyle Tanışma - Profilini Sistemimize Ekle


Listelerimizde hızla yükselebilmen dileğiyle..
 
 
 
 [Real] - KP Nedir?
  KP (Küre Puanı) sistemimize özgü bir puanlama türüdür. Bildiğiniz gibi bu sistemde Dragons War oyunundaki faaliyetleriniz raporlanmaktadır. Ne kadar faal bir oyuncuysanız listelerde o kadar hızlı yükselirsiniz. Ayrıca, sistemimize özgü bu puanlama türündede (Küre Puanı) bir o kadar yol almış olursunuz. Oyun içerisinde; meslek faaliyeti kasma, rütbe kazanma, kelle alma gibi pozitif faaliyetlerin dışında; savaş kaybetme, sıralamada gerileme, rakipten yüksek kritik yeme gibi negatif faaliyetler de yer almaktadır. Küre puanınız tüm bu faaliyetlerinizi göz önüne alarak bir formül ile sizin küre puanınızı günlük olarak hesaplar. (Tekil Görüş Tomarını kullanırsam küre puanım da günlük değil de anında güncellenir mi? - Evet, güncellenir.)

Oyun içerisindeki pozitif faaliyetleriniz ne kadar fazla olursa, küre puanınızda o kadar yüksek olacak ve listelerde yükseleceksiniz. Kim bilir belki de küre puanı ileride size güzel bir kazanç sağlayabilir ;) Oynamaya devam edelim ve görelim...